24 червня 2026 р. о 17:15
|
|rumours

Динамо переграло Жиліну в контрольному матчі в Австрії

0
Київське Динамо здобуло перемогу над словацькою Жиліною у контрольному матчі на навчально-тренувальних зборах в Австрії — 2:0. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі та завершився без забитих м’ячів. Однак уже в компенсований час до першої половини зустрічі кияни відкрили рахунок — після автоголу захисника суперника Александру Наріманідзе. Після перерви підопічні Ігоря Костюка продовжили контролювати хід гри та подвоїли перевагу на 75-й хвилині. Остаточний рахунок встановив Шола Огундана. У попередньому спарингу Динамо зіграло внічию зі Славією (1:1). Попереду у київського клубу ще три контрольні матчі — проти Вечистої з Польщі, австрійського ЛАСКа та ще одного суперника, який буде визначено пізніше. Нагадаємо, Динамо завершило сезон в УПЛ на четвертому місці, але виграло Кубок України, що забезпечило команді путівку до кваліфікації Ліги Європи. У першому раунді відбору єврокубка кияни зіграють проти румунської Університатеї Клуж. Матчі заплановані на 9 та 16 липня. Динамо — Жиліна 2:0 Голи: Наріманідзе (45+1, автогол), Огундана (75).

Коментарі (0)

0/500

WC26HUB FAN CLUB

Увійдіть, щоб поділитися своїми думками.