25 червня 2026 р. о 14:15
||rumours
Кабаєв: Роблю все, щоб якнайшвидше повернутися до тренувань
0
Півзахисник київського Динамо Владислав Кабаєв прокоментував процес відновлення після травми, а також розповів про підготовку "біло-синіх" в Австрії.
Завжди важко, коли не можеш допомогти й зіграти. Приходжу на тренування, але нога не дозволяє грати в футбол. Завжди приїжджаю на базу, коли команда збирається, щоб побачитися з хлопцями, тренерським та медичним штабом, виконати необхідні процедури з реабілітологом. Стараюся не випадати з колективу. Дуже задоволений, що поїхав на збори, відновлююся тут та знаходжуся в такій приємній атмосфері.
Повернення на поле? Я готовий вийти навіть завтра, але одного разу вже поспішив, і довелося робити операцію. Дійшли до рішення з тренерським штабом та лікарями, що поки зосереджуся на відновленні в залі. Сподіваюся, що за п’ять-шість днів бігатиму на полі.
Гадаю, більші навантаження в команді, адже надворі велика спека. Бачив, наскільки втомленими хлопці приходять після тренувань. Але в мене довші тренування за часом. Коли сам займаєшся в залі без м’яча, то усвідомлюєш, що не за це футбол любиш. Так, це важко й неприємно, але це частина футболу. Я розумію, заради чого роблю це.
Наші суперники на зборах високої якості. Перший тайм матчу проти Славії мені сподобався, в другому трохи підсіли. Але це збори, команда грає на тлі навантажень", — наводить слова Кабаєва прес-служба клубу.
Раніше прокоментував головний тренер Динамо Ігор Костюк.

Коментарі (0)
WC26HUB FAN CLUB
Увійдіть, щоб поділитися своїми думками.