27 червня 2026 р. о 23:45
|
|rumours

Гакпо просить про приватність після втрати ненародженого сина

0
Форвард "Ліверпуля" і збірної Нідерландів Коді Гакпо попросив "конфіденційності та простору" після втрати свого ненародженого сина. Його партнерка, модель Ноа ван дер Бідж, оголосила цю новину в суботу. Пара чекала другу спільну дитину, яка народилася в жовтні. Ван дер Бідж опублікував у соціальних мережах фотографію, на якій пара тримається за руки над ковдрою та в’язаною шапочкою. «З розбитими серцями ми ділимося жахливою новиною про те, що наш хлопчик помер під час вагітності», — написала вона. «Дякую за вашу любов і підтримку. Елайджа Рафаель Гакпо. Назавжди коханий. Назавжди наш син». Потім вона опублікувала фотографію свічки та хреста з повідомленням: «Ми пішли до церкви, щоб поставити свічку. Після цього ми пішли на дитячий майданчик церкви з нашим сином Самуїлом. «Там була лише ще одна дитина. Його звали Ілля. Не могло бути прекраснішого знаку від Бога. Він нагадав нам, що наш маленький хлопчик ніколи не буває далеко». У власному дописі Гакпо, який виконує обов’язки на чемпіонаті світу зі своєю країною, написав: «Це неймовірно важкий час для нашої родини. «Ми просимо про наше приватне життя та простір. Дякуємо за розуміння». 27-річний футболіст виходив у старті у всіх трьох групових іграх Чемпіонату світу з Нідерландів, щоб допомогти своїй країні вийти в плей-офф, двічі забивши у ворота Швеції. У вівторок (02:00 за київським часом) у Мексиці Нідерланди зіграють у 1/8 фіналу з Марокко. Якщо ви зіткнулися з проблемами в цій історії, допомога та підтримка доступні на лінії дій телекомпанії

Коментарі (0)

0/500

WC26HUB FAN CLUB

Увійдіть, щоб поділитися своїми думками.