23 червня 2026 р. о 18:02
|
|negotiation

Гравець 28 матчів за збірну Шотландії визнає, що не приєднатися до "Селтік" було "трагедією"

0
Гравець 28 матчів за збірну Шотландії визнає, що не приєднатися до "Селтік" було "трагедією" Колишній гравець збірної Шотландії Роберт Снодграсс розповів, що міг приєднатися до дитячого клубу тричі. 38-річний гравець мав тривалу кар'єру на вищому рівні, переважно в Англії. Після відходу з «Лівінгстона» в 2008 році Снодграсс виступав за «Лідс», «Норвіч», «Халл», «Вест Гем», «Астон Вілла», «Вест Бромвіч» і «Лутон». Він повернувся до Шотландії у 2022 році, провівши сезон у Хартс, перш ніж повісити бутси на цвях. Неодноразові проблеми з травмами не дозволили вінгеру виграти більше 28 матчів за його восьмирічну кар'єру в національній збірній. Народився в Глазго, Снодграсс виріс прихильником "Селтік", незважаючи на те, що в молодості грав за команду, пов'язану з "Рейнджерс". Йому так і не вдалося зіграти за команду, за яку він вболівав, хоча було кілька нагод для цього. "Селтік" запропонував йому навчання, коли він тільки пробивався, але Снодграсс відмовився, оскільки не бачив чіткого шляху до першої команди. Тепер він наполягає, що «не шкодує» про те, що не грав за «Селтік», хоча він не завжди так думав. Снодграсс про невдалі трансфери Селтика Розмовляючи з , 38-річний гравець розповів про три можливості, які він мав, щоб приєднатися до "Хупс". Протягом своєї кар'єри він вважав, що було б "трагедією", якщо він ніколи не зіграє за клуб, але він стверджує, що зараз спокійний зі своїми невдалими трансферами. «Він наближався кілька разів», — пояснив Снодґрас. «Це, напевно, були просто розмови, але це траплялося кілька разів. Це зводилося до кількох різних причин; іноді клуб, у якому я був, не хотів мене втрачати. «Любов і прихильність до «Селтіка» завжди спонукали мене брати участь у цих переговорах, але це так і не відбулося через будь-які політичні чинники. Я думаю, було три рази, коли це було дуже близько, і два з цих разів я справді намагався. Один, можливо, трохи рано після того, як я переїхав. «Іноді я відчував: «Якщо цього ніколи не станеться, то це буде трагедія!» Це просто ніколи не виникало. Але я не можу жалкувати чи скаржитися, оглядаючись назад, як професіонал, який пішов на пенсію після гарної кар’єри. Я все ще люблю спостерігати за ними та вболівати за них». Попередня кампанія була складною для «Селтика», але Снодграсс вважає, що її не можна вважати «поганим сезоном», враховуючи, що клуб «Паркхед» отримав два трофеї на національному рівні. «Вони знайшли спосіб — і це ознака чемпіонів. Вони виграли дубль. Люди кажуть, що це був поганий сезон, але я не думаю, що десь у світі можна виграти дубль, і це поганий сезон. "Це неймовірно", - додав він. «Яку роботу виконав Мартін О’Ніл разом із Шоном Мелоні, Марком Фотерінгемом, Гевіном Страханом та іншими. Вони зіграли величезну роль».

Коментарі (0)

0/500

WC26HUB FAN CLUB

Увійдіть, щоб поділитися своїми думками.