25 червня 2026 р. о 21:45
||rumours
"Ман Сіті" домовився з Форестом про рекордну плату за Андерсона
0
, Старший футбольний кореспондент і , Футбольний репортер
Оновлено щойно
"Манчестер Сіті" уклав угоду з "Ноттінгем Форест" на суму до рекордних для Британії 130 мільйонів фунтів стерлінгів щодо підписання Елліота Андерсона.
23-річний півзахисник збірної Англії зараз збирається пройти медичне обстеження перед тим, як завершити переїзд на стадіон «Етіхад».
Форест вимагав такого гонорару для Андерсона після того, як відхилив дві попередні пропозиції від Сіті.
Зрештою гонорар затьмарить 125 мільйонів фунтів стерлінгів, які "Ліверпуль" заплатив "Ньюкаслу" за нападника Олександра Ісака минулого літа.
Очікується, що особисті умови не будуть проблемою, і завжди була певна впевненість, що угода зрештою буде укладена, як тільки Сіті зробить третю ставку.
Форест зацікавлений у Лукасі Бергваллі з "Тоттенхема" та Давіде Фраттезі з міланського "Інтера", і очікується, що цього літа підпишуть двох півзахисників.
Андерсон готується до останньої гри групи L Англії проти Панами на Чемпіонаті світу в суботу (22:00 за київським часом) і цього тижня розповів джерелам, як він відкинув майбутнє свого клубу.
"Насправді це досить легко, я просто зосереджуюсь на сьогоденні, я все це блокую", - сказав він.
«У мене є план, і він полягає в тому, щоб виступати за Англію. Я ставлю себе в найкращу позицію, щоб перетнути межу і зробити це».
Андерсон приєднався до Форест за 35 мільйонів фунтів з Ньюкасла в 2024 році і провів 88 матчів за клуб, забивши чотири голи.
Він допоміг Форесту фінішувати сьомим у Прем’єр-лізі в сезоні 2024-25, а потім 16-м у минулому сезоні, коли вони також дійшли до півфіналу Ліги Європи.
Більше слідувати.

Коментарі (0)
WC26HUB FAN CLUB
Увійдіть, щоб поділитися своїми думками.